Dekandan

https://iibf.boun.edu.tr/sites/iibf.boun.edu.tr/files/basicpage-dosyalar/ondercv.eng_.08.08.2022._boun.pdf

Boğaziçi Üniversitesinin Değerli Mensupları,

Kıymetli Öğrenciler,

Dünyanın ve ülkemizin en saygın üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı olarak yeni akademik yılımızın tüm Boğaziçi Mensuplarına hayırlı olmasını diliyorum. Saygın akademik kadromuz ve seçkin öğrencilerimiz ile birlikte daha başarılı, daha verimli güzel yarınlara birlik ve beraberlik içinde yürümeyi en içten duygularım ile temenni ediyorum.

Gelişen ve büyüyen bir dünyada her zaman yenilikçi, bilime tüm kapılarını açmış, etik kurallara ve geleneklere bağlı bir Üniversite anlayışı ile çıktığımız yolculuğu; sevgi ve saygıyla tüm paydaşlarımız ile birlikte yürüteceğimize inanıyorum.

Fakülte olarak öğrencilerimizin tüm fikir ve düşüncelerini önceleyerek ve onları huzur içinde yaşatacak bir sistem anlayışı ile yolculuğumuza devam etmek arzusundayız. Öğrencilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulmak, görüş ve önerilerini dinlemek için dekanlığımızın kapılarının her zaman açık olduğunu bilmenizi isterim. Her zaman birlikte daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.

En güzel yarınları birlikte inşa etmek dileğiyle en içten sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Murat ÖNDER
Boğaziçi Üniversitesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı

İletişim Adreslerimiz:

E-Posta: murat.onder1@boun.edu.tr

Telefon: 0 (212)359-6501

Ofis: İİBF Binası ( Washburn Hall ) İB 407